Merak Ediyorum Öğreniyorum Eğitim Seti
48-66 Ay
21*29,7
200 PK
110 g 1. Hamur
9786051126340
145 TL"Merak Ediyorum Öğreniyorum Eğitim Seti", çocukların merak duygusuna hitap edecek, merak duygularını harekete geçirecek tarzda hazırlanmıştır.

Kahramanımız Eda; meraklı, öğrenmeyi seven, sevgi dolu, şirin bir kız çocuğudur. Merak ettiği soruları sormakta, cevapları buluncaya kadar da araştırmaktadır.

Okul öncesi eğitimin temel ilkelerine uygun olarak hazırlanan "Merak Ediyorum Öğreniyorum Eğitim Seti" ile Eda, sorularının cevabını; bazen bir hikâyede, bazen bir oyunda, bazen bir şiirde, bazen bir deneyde, bazen bir analojide, bazen bir dramada, bazen bir sanat faaliyetinde, bazen bir şarkıda bulmaktadır.

Sette her ay, bir "değer"le ilgili etkinlikler yapılmaktadır. Her ay, bir meyve ile neler yapılabileceği keşfedilmektedir. Her ay, tarihimize damgasını vurmuş bir büyüğümüzün hayatına yer verilmektedir. Bunun dışında sette bol bol matematik, çizgi, ses, dikkat ve kavram çalışmaları yer almaktadır. "Düşünme Becerileri" bölümlerinde farklı tarzda sorulan sorular ile zihin egzersizleri yapılmaktadır.
48-66 Ay çocuklarının, okul öncesi amaç ve kazanımlarına ulaşmasında eğitimcilere ve ebeveynlere rehberlik etmesi için hazırlanan "Merak Ediyorum Öğreniyorum Eğitim Seti"nde Eda’ya, arkadaşları Gelincik, Zeynep, Oğuz, İhsan, Ömer ve Aslı da eşlik etmektedir.

"Merak Ediyorum Öğreniyorum Eğitim Seti"nin en önemli ayrıcalıklarından bir tanesi, "Etkileşimli Ses CD’si"dir. "Etkileşimli Ses CD’si"nde kitaptaki yönergelerin desteklendiği; hikâye, bilmece, müzik eşliğinde drama ile oyunların anlatıldığı metinler ve şarkılar vardır. Bunun yanında "İngilizce Kelime Şimşek Kartları", "İngilizce Kelime VCD’si", "Yaz-Sil-Yaz Yaprağı" ile "Yıllık-Günlük Plan, Şarkılar, Belirli Günler ve Haftalar Sanat Faaliyetleri, Belirli Günler ve Haftalar Kavram Çalışmaları Aile Katılım Mektupları CD’si" ekleri de setin artılarındandır.

DİKKAT!

Değer Yayınları’yla 2013 “Okul Öncesi Programı”nı ve “Yeni Planlarımızı” keşfetmeye ne dersiniz?

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.İndirilebilir İçerik

Merak Ediyorum Öğreniyorum Eğitim Seti Planlar

Meyve Treni Yoklama ve davranış Afişi

Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Adres & Telefon
1. Sınıf Yayınları
2. Sınıf Yayınları
3. Sinif Yayınları
4. Sinif Yayınları
5. Sınıf Yayınları
6. Sınıf Yayınları
7. Sınıf Yayınları
8. Sınıf Yayınları
Bayilerimiz
E-Satış
Bayilik Talep Formu
Okul Öncesi Yayınları
Kurumsal Satış
2016 © Copyright | Değer Yayınları