• Banner17
  • Banner16
  • Banner14
  • Banner12


Çok Yakında Yayında...

Değer ATU İle İnteraktif Eğitimi Keşfedin
Değer Akıllı Tahta Uygulaması (ATU) ile derslerinizi akıllı tahta ya da bilgisayar aracılığıyla daha rahat anlatın. ATU’nun kullanışlı arayüzü ile dolu ve eğlenceli dersler işleyerek, derslerinizi interaktif eğitimin dinamik araçlarıyla güçlendirin.

Ders Süresini Daha Verimli Kullanın
Değer ATU “kitap yükle” bölümünden istediğinizi seçip, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz kitap üstünde notlar alabilir, ilgili bölümleri yeni bir ekrana taşıyabilirsiniz. Kitap modülünde yer alan araçlar kısmı sayesinde ders anlatmayı, ders işlerken öğrencilere not tutturmayı ve soru çözmeyi daha etkili hale getirebilir ve böylelikle ders süresini daha verimli kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Kalem Aracı
Değer ATU’nun gelişmiş kalem aracı ile kitapların üstüne notlar alabilir, önemli yerlerin altını marker kalemlerle çizebilir, tüm not alma işlemlerinizi farklı renkler kullanarak yapabilirsiniz.

Kendi Sunumuzu Hazırlayın
Sunum modülü ile dilediğiniz kitaptan sadece anlatmak istediğiniz bölümleri bir araya getirebilir, hazırladığınız sunumları kaydedebilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

24 Setlik Web Kitaplığı
Değer ATU kitaplığında 1. sınıftan 8. Sınıfa kadar tüm konu anlatımlı setler sizi bekliyor. Dilediğiniz kitabı Değer ATU ile ücretsiz indirilebilir, ister bilgisayarınızda ister flash diskinizde kullanabilirsiniz.Daha sonra anlatılacak konuları gizleyin
Perde aracı size büyük kolaylıklar sağlıyor. Bu araç ile kitaptan seçtiğiniz konu anlatımlarının istediğiniz kısmını gizleyebilirsiniz. Perde aracı sayesinde ders anlatırken öğrencilerin ilgisini tek bir noktaya toplayarak ders verimini artırırsınız.

Zengin Araçlar & Kullanışlık Arayüz
Değer ATU’nun araçlar menüsündeki tüm araçlar kullanışlı bir ara yüzle interaktif ders deneyimini güçlendirmek için hazırlandı. Ders anlatma ihtiyaçlarına göre tasarlanan arayüz ile sayfaları büyültüp-küçültme, not alma, ilgili sayfalara doğrudan gitme gibi işlemleri hızlıca yapabilirsiniz.

İstediğiniz Bölümü Seçin ve Büyütün
Seçim aracı ile Değer ATU içinde yer alan kitaplardan istediğiniz bir bölümü uygulama yardımı ile başka boş bir alana taşıyabilirsiniz. Taşıdığınız bölüm üzerinde not tutabilir, tuttuğunuz notları silebilirsiniz.
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Adres & Telefon
1. Sınıf Yayınları
2. Sınıf Yayınları
3. Sinif Yayınları
4. Sinif Yayınları
5. Sınıf Yayınları
6. Sınıf Yayınları
7. Sınıf Yayınları
8. Sınıf Yayınları
Bayilerimiz
E-Satış
Bayilik Talep Formu
Okul Öncesi Yayınları
2014 © Copyright | Değer Yayınları
canlı destek